Plán akcí 1.1.2019 - 31.1.2019

  • 1.1
    úterý
    Nový rok
  • 2.1
    středa
    Vánoční prázdniny
  • 3.1
    čtvrtek
  • 4.1
    pátek
  • 5.1
    sobota
  • 6.1
    neděle
  • 7.1
    pondělí
    "Závislosti" - beseda v rámci prevence
    08:35 - 11:15 Portus - Phénix Prachatice
    Novoroční turnaj v basketbalu - ZRUŠENO!
    14:00 seznam žáků na Nástěnce
  • 8.1
    úterý
    "Vztahy - tolerance, rasismus, xenofobie" - beseda v rámci prevence
    08:35 - 11:15 Portus - Phénix Prachatice
    Talentové přijímací zkoušky na obor gymnázium se sportovní přípravou
    10:00 - 12:00
  • 9.1
    středa
    Schůzka ŘŠ s mluvčími tříd
    10:15 - 10:30
  • 10.1
    čtvrtek
    Závody Lyžuj Lesy na Vodníku
    07:45 - 12:55 seznam žáků na Nástěnce
    "Ptáci" - výukový program NPŠ
    08:35 - 10:15 třída 2.G + M. Havlíčková
    Vyhlášení výsledků olympiády z českého jazyka
    10:15 v knihovně (Tlá)
  • 11.1
    pátek
    Provozní porada
    10:15 - 10:30 zápis diskuse D. Frnochová, učebna 29 A
  • 12.1
    sobota
  • 13.1
    neděle
  • 14.1
    pondělí
    Vyhlášení výsledků zeměpisné olympiády
    10:15 - 10:30 učebna 29 A (Fi)
  • 15.1
    úterý
    Konverzační soutěž z německého jazyka
    12:10 - 14:35 školní kolo, seznam žáků na Nástěnce; zúčastnění žáci mají 5. vyučovací hodinu oběd; učebna 53 C, 58 C, 61 C
    Srovnávací testy Kalibro
    13:00 - 13:45 přírodovědný základ, učebna 15 A
  • 16.1
    středa
    Dějepisná olympiáda
    okresní kolo v Prachaticích, seznam žáků na Nástěnce
    Schůzka k lyžařskému kurzu - třída 1.A, 5.G a 2.G
    10:15 - 10:30 v tělocvičně 1 (Fi, Hč, Hu)
  • 17.1
    čtvrtek
  • 18.1
    pátek
  • 19.1
    sobota
  • 20.1
    neděle
    Lyžařský kurz na Špičáku
    sraz v 9:00 hod. na parkovišti před budovou gymnázia, odjezd v 9:30 hod.
  • 21.1
    pondělí
    Lyžařský kurz na Špičáku
    Sportovci (lyžaři i cyklisté): dopoledne - konzultace po domluvě s vyučujícími, doplňování klasifikace, tréninky. Jinak vše dle měsíčního plánu. F. Daněk - práce pro školu. Každý den se hlásí u náhradní třídní učitelky - J. Tláskalová
    Lingvistická olympiáda
    regionální kolo v Praze; K. Štefaníková (7.G)
  • 22.1
    úterý
    Lyžařský kurz na Špičáku
    Komisionální zkouška z chemie
    08:35 - 09:20 M. Štouralová (4.G), učebna 29 A, komise: předseda J. Tláskalová, zkoušející D. Harantová, přísedící J. Kovářová
    Srovnávací testy Kalibro
    08:35 - 09:20 český jazyk; učebna 09 A
  • 23.1
    středa
    Lyžařský kurz na Špičáku
    Porada ředitelů gymnázií
    08:30 - 12:30 České Budějovice
    Srovnávací testy Kalibro
    08:35 - 09:20 anglický jazyk; učebna 09 A
    Komisionální zkouška z biologie
    11:20 - 12:05 M. Štouralová (4.G), učebna 29 A, komise: předseda J. Tláskalová, zkoušející D. Harantová, přísedící J. Kovářová
  • 24.1
    čtvrtek
    Lyžařský kurz na Špičáku
  • 25.1
    pátek
    Lyžařský kurz na Špičáku
    Prezentace Fakulty elektrotechnické ZČU Plzeň
    10:15 - 10:30 pro zájemce ze třídy 3.A, 4.A, 7.G a 3.A; učebna 29 A; provádí T. Janda a O. Carvan
    Ukončení zápisu známek do třídních výkazů v Bakaláři
    14:00 všichni vyučující; TU ukončí zápis podkladů pro PR do Google Apps do pondělí 28. 1. 2019 do 13:00 hod., absence k pátku 25. 1. 2019
  • 26.1
    sobota
    Lyžařský kurz na Špičáku
  • 27.1
    neděle
  • 28.1
    pondělí
    Ukončení zápisu podkladů pro PR v Google Apps
    13:00 třídní učitelé
    Pedagogická rada - hodnocení 1. pololetí školního roku 2018/2019
    14:45 zápis diskuse; vyučující 9. vyučovací hodiny ukončí výuku v 15:10 hod. (Fr, Jd, Kr, Sle)
  • 29.1
    úterý
    Olympiáda z českého jazyka
    okresní kolo v Prachaticích, seznam žáků na Nástěnce
    Biologická olympiáda - školní kolo
    13:00 - 14:35 kategorie C, D - seznam žáků na Nástěnce, učebna 41 D a 89 B
  • 30.1
    středa
    Pracovní setkání "Maturita z matematiky"
    Praha
    Konverzační soutěž z anglického jazyka
    12:10 - 14:35 školní kolo; seznam žáků na Nástěnce, zúčastnění žáci mají 5. vyučovací hodinu oběd; učebna 53 C a 56 C
    Konzultační seminář pro ŠMK
    13:00 - 16:30 NIDV České Budějovice - Hlinsko
  • 31.1
    čtvrtek
    Třídnické hodiny - hodnocení 1. pololetí šk. roku 2018/2019, rozdání výpisu z vysvědčení
    5. nebo 6. vyučovací hodina - viz změny rozvrhu

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"